Mindfulness i MBA

Mindfulness i MBA

Mindfulness i MBA

Zacznę od filmu i artykułu, co prawda po angielsku, ale i tak widać co ma być widoczne.

Mindfulness wszedł, jeśli tak można powiedzieć nie tylko do pracy, firm, organizacji, ale też do szkół biznesowych. Jak widać to podejście staje się popularne, jest wręcz czymś w rodzaju „must have”, choć w naszym kraju wciąż wygląda na nowość. Wydaje mi się jednak, że i u nas zagości na stałe.

Autopilot

Jak działa autopilot. Zadziwiające, ale prawdziwe. Autopilot to spodziewanie się zawsze tego samego, reagowanie zwykle w taki sam sposób.

Jarosław Chybicki

Z wykształcenia psycholog. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego, Paryskiej Sorbony oraz wielu kursów prowadzonych w USA, Niemczech oraz Rosji. Certyfikowany instruktor Mindfulness. Autoryzowany użytkownik Leadership Development Framework we współpracy z Harthill z Anglii. Certyfikowany coach Focus Energy Balance Indicator (FEBI). Współpracuje z Meta Integral, Dana Carman Integral, Focus Leadership z USA. Członek - założyciel International Partnership for Assessment and Development. Założyciel firmy doradczej i szkoleniowej. Po sprzedaży firmy pracuje jako konsultant, coach i trener. Prowadził zajęcia m. in. na: Akademii Leona Koźmińskiego, Politechnice Gdańskiej, Uniwersytecie SWPS, Uniwersytecie Gdańskim. Autor wielu publikacji z zakresu zarządzania i przywództwa, w tym dotyczących zarządzania integralnego, zarządzania przez wartości, psychologii pozytywnej w biznesie, uważności w pracy. Napisał książkę "Skup się! Trening mindfulness dla zestresowanych pracą" oraz "Uważna fotografia". Aktywista społeczny, członek stowarzyszeń koncentrujących się na rozwoju osobistym i zawodowym. Prywatnie pasjonat fotografii.