Uważna fotografia – druga seria spotkań zakończona

Uważna fotografia – druga seria spotkań zakończona

Kilka dni temu miało miejsce ostatnie spotkanie drugiego cyklu. Podsumowując – było znów niezwykle inspirująco i…, jak to określiła jedna z uczestniczek, dziwnie 🙂

Zastanawialiśmy się, cóż dziwnego w tych naszych spotkaniach było i chyba najprostszą odpowiedzią jest stwierdzenie, że na fotograficznych warsztatach fotografia była tylko pretekstem – do spotykania się i rozmawiania o ważnych dla nas sprawach: rozwoju, cywilizacji, gniewie, nastroju, samotności czy jedności przeciwieństw. Każde z nas inaczej te zagadnienia rozumie i czuje. I w tej różnorodności znaleźliśmy się świetnie. Powstały niesamowicie różne obrazy, ilustrujące tematy. Pracujemy teraz, by przygotować galerię naszych prac z tej serii spotkań, więc…stay tuned!

Zapraszamy Was też na nasz profil na Instagramie

Zuzanna Horeczy

Menedżerka i organizatorka, od ponad 20 lat przedsiębiorczyni, właścicielka Mr. Bloom - firmy zajmującej się komunikacją marketingową. Doradza i realizuje projekty dla firm, urzędów, organizacji pozarządowych. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego / Handel Zagraniczny / Marketing, a także Podyplomowego Studium Zarządzania i Przedsiębiorczości WSAiB w Gdyni. Członkini Forum Rozwoju Integralnego. Współorganizatorka wielu wydarzeń rozwojowych, m.in. Spotkań Integralnych. Prywatnie: pasjonują ją Himalaje, fotografia, narty i... relacje między ludźmi.