Serdecznie zapraszamy do współtworzenia bloga „Uważne życie”. Nie musisz znać dobrze wordpressa (przygotowaliśmy dla Ciebie krótkie tutoriale), nie musisz mieć swojego serwera, ani domeny. Po prostu zaloguj się i pisz. Dodawaj wpisy, zdjęcia, wydarzenia.

Pisz na naszym blogu

Zasady pisania na blogu

Unikamy tutaj: wulgarności, powszechnie znanych spraw, polityki, opowiadania się po jakiejś stronie, walki „o lepsze jutro”. Chętnie za to piszemy o osobistych doświadczeniach. 

To chyba najtrudniejsze zadanie. Im więcej o czymś wiemy, tym chętniej mówimy lub piszemy długo. Jednak postaraj się swoją rozległą wiedzę zawrzeć w krótkiej formie. Najlepiej, aby wpis był co najwyżej długości jednej strony A4 (około 3000 znaków). Dziś nikt nie ma czasu, więc uszanuj to i pisz krótko.
Jedna idea – jeden wpis.

Dość oczywiste – warto, aby wpis wyglądał ładnie i „przyciągał oko” czytelników. Dlatego wstaw zdjęcie. Nie martw się nasza baza jest pełna pięknych zdjęć. Wystarczy wpisać temat zdjęcia, a samo się znajdzie. Do Ciebie należy tylko wybór. 
Tytuł powinien być krótki i zachęcać do lektury. Dobrze sprawdzają się następujące tytuły:

 • Z liczbą, np. „Pięć sposobów pisania dobrego wpisu”.
 • Z pytaniem: „Jak być mniej zestresowanym”.
 • Nie pokazujące całej treści, ale tylko jej fragment: „Pięć sposobów na lepszy sen. Po pierwsze, nie pij kawy po ….”

Będziesz sławna lub sławny! Cóż,  to żart. To, co oferujemy, to:

 • Całkowicie bezpłatny dostęp do własnego bloga, będziesz mieć swoją stronę z Twoimi wpisami. Adres Twojego bloga wygląda tak: www.uwaznezycie.pl/imie_nazwisko.  Zamiast uczyć się zakładania bloga – skoncentruj się na wpisach.
 • Nielimitowaną ilość wpisów. Opis Ciebie i Twojej firmy. Tak jak chcesz.
 • Dostęp do publikacji Twoich wydarzeń, jeśli takie organizujesz. W dowolnym miejscu i czasie. Ile chcesz. Dla dowolnej liczby osób. Połączenie wydarzeń z systemem sprzedaży biletów i kursami on-line. 
 • Bezpłatny dostęp do założenia jednego kursu on-line na platformie www.mojekursy.com. Napisz do nas, a założymy Tobie konto na platformie on-line i nauczymy. Kurs może zawierać dowolną ilość sekcji i lekcji, materiały dodatkowe powinny się ograniczać do ok 100 MB danych, a to jest naprawdę dużo. Ilość osób biorących udział w kursie może być dowolnie duża, możesz sprzedawać takie kursy lub oferować je swoim klientom, jako dodatek do Twoich usług.

Od wszystkiego dzieli Cię jeden wpis!

 1. Napisz do nas e-mail, korzystając z formularza obok lub zaloguj się z wykorzystaniem jednego z Twoich kont społecznościowych. Możesz się zalogować poniżej.  
 2. Zacznij pisać. 
 3. Dodaj wydarzenie.
 4. Naucz się robienia kursów on-line.
 5. Sprzedawaj je i zarabiaj.

Są i zawsze będą Twoje.

Trochę wiedzy nie zaszkodzi. Jednak jeśli nie masz pojęcia czym się to je, pomożemy w każdej sprawie. Najważniejsze, aby mieć coś do powiedzenia innym ludziom.