Serdecznie zapraszamy do współtworzenia bloga "Uważne życie". Nie musisz znać dobrze wordpressa (przygotowaliśmy dla Ciebie krótkie tutoriale), nie musisz mieć swojego serwera, ani domeny. Po prostu zaloguj się i pisz. Dodawaj wpisy, zdjęcia, wydarzenia.

Pisz na naszym blogu

Zasady pisania na blogu

Występuj pod własnym imieniem i nazwiskiem

Unikamy tutaj: wulgarności, powszechnie znanych spraw, polityki, opowiadania się po jakiejś stronie, walki "o lepsze jutro". Chętnie za to piszemy o osobistych doświadczeniach. 

Pisz krótko

To chyba najtrudniejsze zadanie. Im więcej o czymś wiemy, tym chętniej mówimy lub piszemy długo. Jednak postaraj się swoją rozległą wiedzę zawrzeć w krótkiej formie. Najlepiej, aby wpis był co najwyżej długości jednej strony A4 (około 3000 znaków). Dziś nikt nie ma czasu, więc uszanuj to i pisz krótko.
Jedna idea - jeden wpis.

Dodaj zdjęcie i tytuł

Dość oczywiste - warto, aby wpis wyglądał ładnie i "przyciągał oko" czytelników. Dlatego wstaw zdjęcie. Nie martw się nasza baza jest pełna pięknych zdjęć. Wystarczy wpisać temat zdjęcia, a samo się znajdzie. Do Ciebie należy tylko wybór. 
Tytuł powinien być krótki i zachęcać do lektury. Dobrze sprawdzają się następujące tytuły:

 • Z liczbą, np. "Pięć sposobów pisania dobrego wpisu".
 • Z pytaniem: "Jak być mniej zestresowanym".
 • Nie pokazujące całej treści, ale tylko jej fragment: "Pięć sposobów na lepszy sen. Po pierwsze, nie pij kawy po ...."
Co w zamian?

Będziesz sławna lub sławny! Cóż,  to żart. To, co oferujemy, to:

 • Całkowicie bezpłatny dostęp do własnego bloga, będziesz mieć swoją stronę z Twoimi wpisami. Adres Twojego bloga wygląda tak: www.uwaznezycie.pl/imie_nazwisko.  Zamiast uczyć się zakładania bloga - skoncentruj się na wpisach.
 • Nielimitowaną ilość wpisów. Opis Ciebie i Twojej firmy. Tak jak chcesz.
 • Dostęp do publikacji Twoich wydarzeń, jeśli takie organizujesz. W dowolnym miejscu i czasie. Ile chcesz. Dla dowolnej liczby osób. Połączenie wydarzeń z systemem sprzedaży biletów i kursami on-line. 
 • Bezpłatny dostęp do założenia jednego kursu on-line na platformie www.mojekursy.com. Napisz do nas, a założymy Tobie konto na platformie on-line i nauczymy. Kurs może zawierać dowolną ilość sekcji i lekcji, materiały dodatkowe powinny się ograniczać do ok 100 MB danych, a to jest naprawdę dużo. Ilość osób biorących udział w kursie może być dowolnie duża, możesz sprzedawać takie kursy lub oferować je swoim klientom, jako dodatek do Twoich usług.

Od wszystkiego dzieli Cię jeden wpis!

Jak zacząć?
 1. Napisz do nas e-mail, korzystając z formularza obok lub zaloguj się z wykorzystaniem jednego z Twoich kont społecznościowych. Możesz się zalogować poniżej.  
 2. Zacznij pisać. 
 3. Dodaj wydarzenie.
 4. Naucz się robienia kursów on-line.
 5. Sprzedawaj je i zarabiaj.
Prawa autorskie

Są i zawsze będą Twoje.

Czy muszę znać WordPressa?

Trochę wiedzy nie zaszkodzi. Jednak jeśli nie masz pojęcia czym się to je, pomożemy w każdej sprawie. Najważniejsze, aby mieć coś do powiedzenia innym ludziom.

Pierwszy krok - Zaloguj się


Close Menu
X